Skontaktuj się z nami: 601 946 080

Twój koszyk jest pusty

O KLUBIE MEGAVEGA - ATELIER WĘDKARSTWA MORSKIEGO

Zobacz prawdziwe rękodzieło sprawdzonych i niezwylke łownych przynęt oraz akcesoriów, które nie są powszechnie dostępne. Tylko w naszym sklepie je znajdziesz - atelier wędkarstwa morskiego - megavega. Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym, jakich w sieci wiele. Megavega to swoisty apartament typu studio: wiele z tego co u nas znajdziesz, to rękodzieło wykonywane na zamówienie. Wszystko sprawdzone w praktyce i zrodzone z naszej indywidualnej potrzeby i pasji odkrywania. Chcemy podzielić się tym z Tobą!

Pamiętaj, że przynęty oraz akcesoria robione na zamówienie wymagają czasu przygotowania, dlatego proszę nie zwlekaj z zamówieniem na ostatnią chwilę przed wyprawą.

Znajdziesz też w naszym klubowym sklepiku, coraz więcej sprzętu i akcesoriów krajowych i importowanych od uznanych na świecie producentów - wszystko sprawdzone i przetestowane w Norwegii. Będą to w większości akcesoria w niższych od rynkowych cenach oraz z bardzo atrakcyjnymi rabatami.

Wąska specjalizacja w klubie megavega, zawężona tylko do sprzętu wędkarstwa morskiego daje korzyść. Nie musisz już długo wertować i tracić czas, na przeglądanie ogromnej oferty innych sklepów wędkarskich, mających oprócz oferty „morskiej” ogromną ilość pozostałego asortymentu. W sklepie klubowym megavega będzie tylko sprzęt morski zwłaszcza przydatny na Big Game w Norwegii. Jeżeli nie ma jakiegoś interesującego Cię modelu nie szkodzi, szybko go dla Ciebie zamówimy. Skontaktuj się z nami przez formularz w tym serwisie, email lub po prostu zadzwoń: 601946080.

Nie jesteśmy biurem podróży ani dużym sklepem wędkarskim. Nie sprzedajemy wycieczek ani nie organizujemy wypraw. Nie mamy wielu krajów do wyboru ani ofert Last Minute. Nie proponujemy też wycieczek economy za kilkaset zł/tydzień z mnóstwem ukrytych kosztów oraz klauzul pisanych maleńkim drukiem. Możesz jednak skorzystać z naszej wiedzy i zaprosić nas do pomocy w przewodnictwie po łowisku. Pomożemy Tobie także w przygotowaniu wyprawy, jeśli nie wiesz od czego zacząć. Miejsca które odwiedziliśmy to sprawdzone, nowe ośrodki wędkarskie o wysokim standardzie zakwaterowania, dysponujące dużymi, szybkimi i przede wszystkim bezpiecznymi łodziami. 

Dane firmy oraz nr rachunku bankowego:

Firma Handlowa AMAREX Andrzej Różycki, ul. Dwernickiego 14, 87-100 Toruń, NIP 851-000-21-72

Rachunek: 09114020170000470202746410